Hakkımızda

2003 yılında kurulan şirketimiz; Trafik takip müşavirliği hizmeti ile iş haytına başlamış 2004 yılında sigortacılık sektörüne ilk adımını atmış ve kısa sürede sigortacılık sektöründe güven ve hizmeti ile adından söz ettirmiş ,Sağlık, Hayat, Bireysel Emeklilik Sigortaları gibi kişilere yönelik sigortalar ile Kaza, Yangın, Nakliyat, Mühendislik gibi madde ve sorumluluk sigortaları branşlarında faaliyet göstermektedir.

 Şirketimiz kurulduğu yıldan bu yana bireysel sigortacılık hizmetiyle tanınmış bu sayede kurumlara ulaşmış, aynı zamanda kurumlara da hizmet veren güvenilir acente olarak sektörde yerini almıştır.

 ALAİYE .ÇİZ-Gİ SİGORTA’nın amacı; müşterisinin ihtiyaçlarını doğru belirlemek, risk analizini doğru yapmak, hayat standardı kalitesini koruyarak ürünler belirlemek, hasar zamanında da hızlı ve güvenilir olmaktır. Bu sayede sadık müşteri yapısına sahip olmuştur.

 Sigortacılığın ”hasar anında” üzerine düşenin yapılması halinde işleyeceğini bilir. Bu konuda eğitim almış ekibi ile hasar ihbar ve dosya takibi hizmetleri sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutar.

ÇİZGİ SİGORTA;ANADOLU SİGORTA,HDI Sigorta,ALLİANZ Sigorta,SOMPOJAPAN sigorta,NEOVA sigorta,ERGO sigorta,AK SİGORTA,ATLAS mutuel SİGORTA,QUİCK SİGORTA,RAY SİGORTA Şirketlerinin acentelikleri ile hizmetlerini sürdürmektedir.

 HİZMETLERİMİZ  0(533)669-5057